Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», з 2 травня розпочинають проходження виробничої переддипломної практики, перед її початком для них був проведений інструктаж з охорони праці, де було наголошено на важливості дотримання відповідних норм і зокрема протипожежних заходів. Крім цього, викладачами - керівниками практик від коледжу надано студентам додаткові роз’яснення щодо оформлення звітів-щоденників, проведення подальших консультацій, а також прав і обов’язків студентів-практикантів.



Загалом базами практики виступили понад 10 підприємств, організацій і установ різних форм власності, у відповідності до спеціальності студентів. Бажаємо студентам вдалого проходження практики і ефективного закріплення теоретичних знань в практичній діяльності.
Ігор Грубінка