Студенти і викладачі агрономічного відділення під час літньої технологічної практики здійснювали всі необхідні виробничі операції згідно технології збирання, підготовки складів та завезення зерна озимих зернових у склади для тривалого зберігання.

Завчасно, перед початком збиральних робіт, були підготовлені зерносклади, перевірена робота і комплектність техніки для післязбиральної обробки врожаю. У зерноскладах звільнили приміщення від залишків зерна, проведено дезінфекцію препаратами, рекомендованими для знезараження. З урахуванням обсягів заготівлі й асортименту культур складено зерно за їхнім планом-розміщення. Проводиться постійний контроль вологості зерна при зберіганні.


Висловлюємо подяку директору коледжу Юрію Садварі, майстру виробничого навчання Михайлу Ряшку, викладачам і студентам агрономічного відділення за сприяння і організацію збирання чудового врожаю озимих зернових.
Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата
