10.06.2022 року
Студенти спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» ОС Бакалавр, складали державний кваліфікаційний екзамен в онлайн форматі.

Екзамен почався з виступу декана агробіологічного факультету НУБіП України Оксани Тонхи. Вона звернулася до студентів з пропозицією вступати далі в магістратуру з агрономічних спеціальностей та побажала успіху в складанні екзамену та мирного неба.

Державна кваліфікаційна комісія пояснила студентам порядок складання екзамену та правила заповнення бланків відповіді. Майбутні фахівці успішно склали державний екзамен та показали хороші знання.
Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата