З привітаннями з нагоди свята до присутніх звернулася завідувачка агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, яка зазначила, що це свято, згідно з Указом Президента України від 7 жовтня 1993 року відзначається в третю неділю листопада, коли традиційно завершується хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Цього року, підкреслила Ольга Миколаївна, що День працівника сільського господарства, який Україна відзначає 20 листопада, особливий. Саме зараз українці, як ніколи, зрозуміли цінність роботи агросектору. Яке сьогодні сільське господарство в критичних районах? Сіяти під ракетним дощем, рятувати поля від шкідників та рашистських паразитів, «конфісковувати» ворожу техніку для потреб ЗСУ, збирати врожай на замінованих полях, ремонтувати трактори й трошки — українські танки, платити податки та донатити на армію — це все під силу нашим аграріям. Вони дійсно тримають аграрний фронт і підтримують не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій.
До привітань долучились і студенти коледжу, які забезпечили гарний настрій своїми гуморесками, віршами, музичними вітаннями та новинами агрономії.