Новини Агрономічного відділення

На агрономічному завершилася зимова сесія

Протягом періоду з 28.11.2022р. по 01.12.2022р. проходила зимова сесія в навчальних групах агрономічного відділення згідно заздалегідь складеного графіку. Студенти  других та третіх курсів складали по одному іспиту, а студенти четвертих курсів по два іспити. Студенти спеціальностей: 201 «Агрономія»; 193 «Геодезія та землеустрій»; 101 «Екологія» ОПС фаховий молодший бакалавр та спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» ОС бакалавр в усній та письмовій формі успішно склали іспити за І семестр 2022-2023 навчального року та отримали позитивні бали.

Image
Студенти групи ЗП-41 складали іспит з дисципліни «Охорона праці» викладач Комар Б.Й.
Image

Студенти групи АГ-31 складали іспит з дисципліни «Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва» - викладач Чонка А.М.

Image

Студенти групи ЕКО-21 складали іспит з дисципліни «Грунтознавство» - викладач Бабіля Н.І.

Image
Image
Студенти групи АГ-41 складали іспит з дисципліни «Плодоовочівництво» - викладач, к.с.-г. н. Шахнович Н.Ф.
Сесія пройшла успішно завдяки сумлінній і професійній роботі всього педагогічного колективу та великому бажанню студентів отримати теоретичні і практичні знання.
                     Завідувачка агрономічного відділення     
Ольга Гудзовата

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy +38 050 692 27 81

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search