Протягом періоду з 28.11.2022р. по 01.12.2022р. проходила зимова сесія в навчальних групах агрономічного відділення згідно заздалегідь складеного графіку. Студенти других та третіх курсів складали по одному іспиту, а студенти четвертих курсів по два іспити. Студенти спеціальностей: 201 «Агрономія»; 193 «Геодезія та землеустрій»; 101 «Екологія» ОПС фаховий молодший бакалавр та спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» ОС бакалавр в усній та письмовій формі успішно склали іспити за І семестр 2022-2023 навчального року та отримали позитивні бали.


Студенти групи АГ-31 складали іспит з дисципліни «Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва» - викладач Чонка А.М.

Студенти групи ЕКО-21 складали іспит з дисципліни «Грунтознавство» - викладач Бабіля Н.І.

