Студенти, викладачі і куратори навчальних груп агрономічного відділення відвідали збори відділення по підведенню підсумків за другий семестр минулого навчального року. Завідувач агрономічним відділенням Гудзовата О.М. визначила кращі групи відділення по спеціальностях, які отримали найкращі результати по середньому балу успішності, якості знань і найменшій кількості пропущених годин без поважних причин.

З присутніми було обговорено питання навчальної дисципліни на відділенні, та попередні кроки по покращенню навчання і відвідування студентами занять. Також, заступник директора з навчальної роботи Яцик М.І. наголосила про важливість підготовки студентів до складання ЗНО в цьому навчальному році.

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата