Черговий доповідаючий, студент групи ЗП-21 Володимир Кішкаш зумів зацікавити аудиторію доповіддю та презентацією на дуже цікаву та нагальну тему: «Геоінформаційні системи в задачах моніторингу довкілля». Зокрема, він зазначив, що моніторинг лежить в основі кадастрових та геоінформаційних систем, екологічного системного аналізу, і використання геоінформаційних систем дозволяє оперативно отримувати інформацію за запитом та відображати її на картооснови, оцінювати стан екологічної системи і прогнозувати її розвиток.
На останок на конференції зробила доповідь студентка - випускниця групи ЗП-41 Марія Кондриш на тему:«Методи управління земельними ресурсами». У своєму виступі вона зауважила, що у практиці управління, як правило, одночасно застосовують різні методи та їхнє поєднання (комбінації), що органічно доповнюють один одного, знаходяться в стані динамічної рівноваги, і тому можна виділити такі методи управління: - соціальні і соціально-психологічні, які застосовуються з метою підвищення соціальної активності людей; - економічні, зумовлені економічними стимулами; - правові, які включають норми і правила, що визначаються, у першу чергу, земельним законодавством і обов’язкові для виконання; - землевпорядні як комбінація правових, соціальних, економічних та інших методів, шляхом яких встановлюються обмеження у використанні земель, землеохоронні регламенти; - організаційно-адміністративні, засновані на прямих директивних вказівках.