Розповіла про різноманітні виховні заходи, які проводяться в стінах коледжу та наголосила про важливість участі студентів в громадських студентських організаціях коледжу. Також, виступила завідувачка агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, яка ознайомила присутніх з ходом навчального процесу в ІІ семестрі згідно навчальних планів, наголосила про важливість складання студентами других курсів мультипредметного тестування при отриманні атестату про повну загальну середню освіту та запросила батьків студентів приєднатися до профорієнтаційної роботи на відділенні.
Далі батьки були запрошені кураторами груп до навчальних кабінетів для продовження більш детального спілкування у межах кожної групи.
Завідувачка агрономічним відділенням
Ольга Гудзовата