Цьогоріч цикл проведення державних екзаменів в агрономічному відділенні ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» розпочався з 19.06.2023 року із складання кваліфікаційного іспиту зі спеціальності студентами денної форми навчання групи АГ-41 зі спеціальності 201 «Агрономія» молодший спеціаліст, далі 21.06.2023 року – комплексний державний екзамен складали студенти заочної форми навчання групи АГ-31 «ЗВ» зі спеціальності 201 «Агрономія» фаховий молодший бакалавр.

Державний екзамен – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державних екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.
Державна атестація випускників проводиться у вигляді комплексного кваліфікаційного іспиту, що включає стандартизований усний державний екзамен з п’яти дисциплін («Технологія виробництва продукції рослинництва», «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва», «Плодоовочівництво», «Організація і планування с/г виробництва», «Землеробство»).
Зі словами підтримки до студентів та членів комісії звернулася завідувачка агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, яка побажала студентам удачі та позитивних результатів, а членам комісії – наполегливої роботи.

До складу екзаменаційної комісії ввійшли:
-зі спеціальності 201 «Агрономія» групи АГ-41 очолила голова екзаменаційної комісії – головний агроном ТОВ «Каридія» Наталія Татинець, заступник голови - заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик, екзаменатор – викладач вищої категорії Наталія Бабіля. Членами комісії призначено викладача агрономічних дисциплін Вікторію Кипилу.

- зі спеціальності 201 «Агрономія» групи АГ-31 «ЗВ» очолила голова екзаменаційної комісії – головний агроном ТОВ «Каридія» Наталія Татинець, заступник голови - заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик, екзаменатор – викладач-методист вищої категорії Вікторію Кипилу. Членами комісії призначено викладача агрономічних дисциплін Наталію Бабілю.
Обов’язки секретаря виконувала викладач-методист Наталія Олексик.
Студенти з успіхом надавали відповіді на екзаменаційні білети, демонструючи належний рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з профільних дисциплін.


Екзаменаційна комісія оцінювала теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.


Вітаємо студентів-випускників з успішною здачею іспиту, присвоєнню кваліфікації агротехнік та бажаємо плідної професійної діяльності та подальшого фахового зростання!!!
Викладачі агрономічних дисциплін
Наталія Бабіля
Вікторія Кипила