В рамках тісної співпраці з базовим навчальним закладом НУБіП України та агробіологічним факультетом, що очолює Оксана ТОНХА, студенти нашого навчального закладу агрономічного відділення спеціальності 203 Садівництво та виноградарство склали кваліфікаційний іспит зі спеціальності в режимі онлайн, отримавши позитивні оцінки.

Студенти-бакалаври прийняли участь у конференції перед державною атестацією і отримали цікаву та корисну інформацію від декана агробіологічного факультету Оксани ТОНХИ. Після конференції вони приступили до складання атестаційного іспиту…

Наші вихованці показали хороші знання та отримали кваліфікацію – бакалавр з садівництва та виноградарства.
Завідувачка агрономічним відділенням
Ольга ГУДЗОВАТА
Ольга ГУДЗОВАТА