На базі Хорольського агропромислового коледжу ПДАА 24-25 жовтня 2019 року Науково-методичним центром ВФПО проведено засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 201 «Агрономія».

Методист НМЦ ВФПО Деркач Наталія Євгенівна підвела підсумки роботи навчально-методичної комісії за 2018-2019 н.р., наголосила на проблемах та перспективах підготовки фахівців спеціальності «Агрономія».

Завідувач кабінету НМЦ ВФПО Малинка Леся Вікторівна розкрила сучасні підходи підготовки навчального плану спеціальністю 201 «Агрономія» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Директор Хорольського агропромислового коледжу Полтавської ДАА Чижко Микола Миколайович ознайомив членів комісії з матеріально-технічною базою та навчально-методичним забезпеченням кабінетів та лабораторій.





- особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800;
- особливості підготовки фахового молодшого бакалавра відповідно до Закону України «Про фахову вищу освіту»;
- технології створення сучасних електронних засобів навчання (електронних підручників, відеолекцій для онлайн-курсів, робочих зошитів з QR-кодами) методичні аспекти створення підручників нового покоління з дисциплін;
- співпраця з сучасними базовими господарствами для проведення практик студентів.



Засідання комісії пройшло у дружній, теплій атмосфері, залишивши після себе приємні враження.
Надія Кнап