Згідно плану агрономічного відділення, 29 листопада 2023 року відбувся захист звітів студентами групи ЕКО-41 агрономічного відділення спеціальності 101 Екологія.
Одним з головних напрямів у забезпеченні професійної компетентності студентів є інтеграція навчання у виробництво.

Тому виробничу технологічну практику студенти-екологи проходили на кращих базах - наукових та інших установах, де є штатні екологи, лаборанти-екологи в Закарпатській області.

Адже, вдало визначені місця виробничої технологічної практики, а також формулювання завдань виробничої практики забезпечили безперервність та послідовність одержання здобувачами освіти необхідного обсягу практичних знань і навичок, які відповідають поетапній підготовці та відповідності освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр».


Метою виробничого навчання є вивчення напрямків діяльності та організації роботи установ, де проходить практика:
-
закріплення, поглиблення і розширення знань з теоретичних дисциплін та їх застосування до розв'язання актуальних проблем;
-
одержання навичок проведення конкретних розрахунків, проведення чисельного експерименту;
-
підготовка до майбутньої роботи за спеціальністю.

Виробнича технологічна практика допомогла сформувати професійні вміння, навички приймати самостійні рішення в реальних виробничих умовах шляхом виконання окремих функцій і завдань, властивих майбутній професії.
Під час захисту здобувачі освіти показали достатній рівень знань та умінь набутих під час практики та отримали позитивні оцінки.
Викладач екологічних дисциплін
Тетяна ДЗЯМКО
Тетяна ДЗЯМКО