Стартувала зимова заліково-екзаменаційна сесія на агрономічному відділенні

04 грудня 2023 року розпочалася зимова заліково - екзаменаційна сесія у навчальних групах зі спеціальностей 201 Агрономія, 193 Геодезія та землеустрій та 101 Екологія. Студенти агрономічного відділення складали перевідні екзамени з навчальних дисциплін згідно заздалегідь складеного графіку екзаменів, а саме: у групі ЗП-21 спеціальності 193 Геодезія та землеустрій відбувся екзамен  в аудиторії 05а з дисципліни Землеробство (викладач БАБІЛЯ Наталія Іванівна).

Image

В групі ЗП-31 спеціальності 193 Геодезія та землеустрій відбувся екзамен в аудиторії 05 з дисципліни Основи меліорації та  ландшафтознавства  (викладач ЦАП  Іван Іванович).

Image

В групі АГ-41 спеціальності 201 Агрономія відбувся екзамен в аудиторії 04 з  дисципліни Плодоовочівництво  (викладач ШАХНОВИЧ Наталія Федорівна).

Image
Здобувачі освіти розв’язували практичні завдання, відповідали на теоретичні запитання. Студенти показали хороші знання та отримали відповідні позитивні бали.
 
Завідувачка агрономічним відділенням
Ольга ГУДЗОВАТА