04 грудня 2023 року розпочалася зимова заліково - екзаменаційна сесія у навчальних групах зі спеціальностей 201 Агрономія, 193 Геодезія та землеустрій та 101 Екологія. Студенти агрономічного відділення складали перевідні екзамени з навчальних дисциплін згідно заздалегідь складеного графіку екзаменів, а саме: у групі ЗП-21 спеціальності 193 Геодезія та землеустрій відбувся екзамен в аудиторії 05а з дисципліни Землеробство (викладач БАБІЛЯ Наталія Іванівна).

В групі ЗП-31 спеціальності 193 Геодезія та землеустрій відбувся екзамен в аудиторії 05 з дисципліни Основи меліорації та ландшафтознавства (викладач ЦАП Іван Іванович).

В групі АГ-41 спеціальності 201 Агрономія відбувся екзамен в аудиторії 04 з дисципліни Плодоовочівництво (викладач ШАХНОВИЧ Наталія Федорівна).

Ольга ГУДЗОВАТА