Студенти IV курсу спеціальності 101 «Екологія» з 20 травня розпочинають проходження трьох тижневої виробничої переддипломної практики, перед її початком для них був проведений інструктаж з охорони праці, де було наголошено на важливості дотримання відповідних норм і зокрема протипожежних заходів.

Крім цього, викладачами - керівниками практик від коледжу Тетяною Дзямко і Наталією Шахнович надано студентам додаткові роз’яснення щодо оформлення звітів-щоденників, проведення подальших консультацій, а також прав і обов’язків студентів-практикантів. Загалом базами практики виступили понад 10 підприємств, організацій і установ різних форм власності, у відповідності до спеціальності студентів. Зокрема, Закарпатська регіональна державна лабораторія Головного управління Держпродспоживслужби, КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради, Закарпатська обласна фітосанітарна лабораторія, Ужгородська прикордонна державна контрольно-токсикологічна лабораторія та інші.
