
Кваліфікаційний іспит – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників– це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державної кваліфікаційної комісії повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.


Здобувачі освіти з успіхом надавали відповіді на екзаменаційні білети, демонструючи належний рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з профільних дисциплін.


Кваліфікаційна комісія оцінювала теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.

Вітаємо студентів-випускників з успішною здачею іспиту, присвоєнню кваліфікації – фахового молодшого бакалавра з агрономії та бажаємо плідної професійної діяльності та подальшого фахового зростання!!!

Викладачі агрономічних дисциплін
Наталія Бабіля
Вікторія Кипила