На початку роботи Кваліфікаційного іспиту з вітальним словом виступила заступник голови комісії, заступник директора з навчальної роботи Марія Іванівна Яцик. Вона привітала всіх присутніх та побажала здобувачам освіти успішного складання іспиту, наголосила на важливості продовження навчання і здобуття освітнього ступеня вищої освіти бакалавр у базовому університеті НУБіП України.
Члени комісії побажали також вдало скласти іспит, легко, без переживань пройти через ці хвилюючі години та відзначили, що екологічні проблеми, серед яких охорона природи і здоров'я людей, стають одними з найсуттєвіших на сучасному етапі розвитку людського суспільства. Беручи до уваги стан екології та тенденції розвитку економіки України, можна констатувати зростаючу актуальність розв’язання цих проблем, саме тому спеціальність Екологія є однією з найактуальніших в умовах сьогодення.