Успішний початок нового навчального року на агрономічному відділенні

З радістю, новими планами та задумами розпочато 2024-2025 навчальний рік  на агрономічному відділенні!!!
Попереду студентів очікують нові знання, нові друзі, новий досвід, цікавий і насичений подіями навчальний рік.
Image

У перший день навчального року студентам перших курсів  куратори провели виховну годину на тему «Патріотизм сьогодні для України й кожного українця», на якій  також ознайомили своїх вихованців з графіком навчального процесу,  правилами внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, а також провели  екскурсію коледжем.

Image
Image

До першокурсників завітала і завідувачка агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, яка привітала   усіх з початком нового навчального року та   відзначила, що найкращі вихованці відділення продовжують своє навчання у провідному виші держави та побажала успіхів  студентській  молоді, яка захоплюється  агрономією, екологією та землевпорядкуванням.

Image

Під керівництвом кураторів груп і викладачів відділення студенти-першокурсники оглянули світлі, просторі кабінети та лабораторії, пройшлися дослідно-демонстраційними ділянками, де ознайомилися з різними сільськогосподарськими культурами.

Image
Цінним є те, що випускники  агрономічного відділення  мають гарантоване працевлаштування. Щороку керівництво пропонує новоспеченим спеціалістам широкий  діапазон можливостей для роботи. В останній рік навчання  зі студентами-випускниками  зустрічаються  роботодавці, які доносять інформацію про перспективи свого господарства, про можливості кар’єрного росту працівників тощо. Дві практики на випускному курсі дозволяють остаточно визначитися.
Незважаючи на важкий час в  нашій країні, новий навчальний рік розпочато. І якщо у мирний час ми б бажали, щоб він був успішним, студенти - сумлінними, оцінки – високі, іспити – легкі, то сьогодні  викладачі та здобувачі освіти мають лише одне єдине бажання – нехай цей рік буде роком нашої ПЕРЕМОГИ! А з усім іншим ми впораємося, а усе інше ми досягнемо!
Розпочинаємо навчальний рік із безмежною вдячністю нашим захисникам, із вірою у ЗСУ, з Україною в серці і мріями про мирне буття: без війни, без ракетних обстрілів, без сигналів тривоги.

Ольга ГУДЗОВАТА,
завідувачка агрономічним відділенням