
Вже традиційно восени кожного року в ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» на агрономічному відділенні проводиться осіння екологічна толока. Ось і цього осіннього дня – 19 вересня 2024 року, викладачі та студенти, під час навчальної практики Робоча професія Озеленювач, група АГ-31 під керівництвом Надії КНАП,к.с.-г.н, група АГ-41 під керівництвом куратора Наталії ШАХНОВИЧ, к.с.-г.н., спеціальності 201 Агрономія, студенти та куратор групи ЗП-21 Іван ЦАП спеціальності 193 Геодезія та землеустрій вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію навчального закладу.


Всі працювали енергійно та дружно. Ентузіазм молоді та завзятість зробили свою справу. Адже працювали з користю і для себе, і для рідного навчального закладу та міста!

Закріплені за групами території були прибрані та проведено обрізку кущів та дерев, наведено лад після покосу територій. Осінь- це період листопада, тому прибирати території рідного навчального закладу потрібно систематично…

Дякуємо всім, хто взяв участь у осінній толоці на агрономічному відділенні. Закликаємо не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» та рідного краю.
