Виробнича технологічна практика ставить за мету закріпити теоретичні знання, сформувати професійні вміння та навички, підготувати студента до самостійної роботи як фахівця. Перед проходженням виробничої технологічної практики для студентів IV курсу агрономічного відділення зі спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» та 101 «Екологія» було проведено інструктажі з техніки безпеки.

-
отримання навичок проведення екологічних досліджень із використанням сучасних приладів;
-
участь у проведенні екологічних досліджень навколишнього середовища;
-
визначення рівня забрудненості повітря і водних ресурсів, дотримання екологічних норм.

Провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки Михайло КОСТЮК звернув увагу на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки при проходженні виробничої технологічної практики. Особливий наголос був зроблений на діях під час повітряної тривоги.


Завідувач навчально-виробничої практики Ігор ГРУБІНКА наголосив на організаційних питаннях проходження практики і важливості вдосконалення практичних вмінь і навичок. Викладачі дисциплін Ілля-Олександр ЗАСТУЛКА, Іван ЦАП, Тетьяна ДЗЯМКО, Наталія ШАХНОВИЧ проінформували студентів щодо оформлення звітів-щоденників згідно вимог та ознайомили їх з розділами виконання робіт.
