19 листопада 2024 року в педагогічному залі ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбувся позакласний еколого‐просвітницький захід «За життя без сміття» для студентів агрономічного відділення, який підготували Наталія ДОКТОР, к.с.-г.н, голова циклової комісії агроекологічних та землевпорядних дисциплін та Ольга ГУДЗОВАТА, завідувачка агрономічним відділенням, присвячений Всесвітньому Дню рециклінгу.
Почали цей захід з хвилини мовчання, щоб вшанувати загиблих воїнів.
З вступним словом виступила завідувачка агрономічним відділенням Ольга ГУДЗОВАТА.