Дана лекція стала надзвичайно цінним досвідом для студентів спеціальності 101 Екологія. Вона не лише розширила їх теоретичні знання, але й дала розуміння практичних аспектів моніторингу якості води, підкреслила важливість цієї галузі для забезпечення здоров'я населення та екологічної безпеки, а також надихнула здобувачів освіти на подальше вивчення цієї актуальної теми.
Щира подяка Сергію МАРТИНОВУ за змістовний виступ, сподіваємось на подальшу співпрацю, адже такі зустрічі активізують пізнавальну діяльність студентів на основі доступної та цікавої інформації доповідача.
Тетяна ДЗЯМКО,
викладач екологічних дисциплін