10 квітня 2025 року було проведено цільовий інструктаж з техніки безпеки, пожежної та електробезпеки для студентів-практикантів спеціальності 201 «Агрономія» денної форми навчання, група АГ-41.

Студенти будуть перебувати на виробничій переддипломній практиці з 14 квітня 2025р. по 10 травня 2025р. Базовими практиками є передові господарства Закарпатської області: ФГ «Росинка», ФГ «Михайлик», ТзОВ «Каридія», ФГ «Карпач», «Інститут аграрних ресурсів та регіонального розвитку» – провідний центр сільськогосподарської науки.
Завідувачка з навчально-виробничої практики, Марія ЯЦИК чітко роз’яснила студентам правила і терміни проходження виробничої переддипломної практики, порядок формування відповідних звітів-щоденників та інших документів пов’язаних із проходженням практики. Провідний фахівець з техніки безпеки та охорони праці у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» Михайло КОСТЮК наголосив на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки під час перебування на підприємствах-базах практики, особлива увага звернена на інформацію про розміщення бомбосховищ поблизу господарств, у зв’язку з військовим станом в Україні.

Завідувачка агрономічним відділенням Ольга ГУДЗОВАТА ознайомила студентів з графіком консультацій по написанню звітів- щоденників по даній практиці.
Наталія БАБІЛЯ та Вікторія КИПИЛА ознайомили студентів з розділами звіту, завданнями та структурою щоденника.

Бажаємо студентам закріпити отриманні теоретичні знання і практичні навички уже безпосередньо у виробничому процесі!
Наталія БАБІЛЯ
Вікторія КИПИЛА