
Захист проводився в присутності комісії: Наталії ДОКТОР, Надії КНАП та керівника курсової роботи Тетяни ДЗЯМКО. Під час усного захисту студенти відповідали на запитання членів комісії, окремі з них підготували презентації відповідно своїх тем. Захід став важливою складовою професійної підготовки майбутніх екологів і продемонстрував високий рівень знань та практичних навичок наших випускників.

Курсова робота з охорони навколишнього середовища є підсумковим етапом вивчення основних екологічних процесів, сучасних підходів до збереження природних ресурсів, розробки заходів щодо зменшення антропогенного навантаження на довкілля. Під час виконання досліджень студенти аналізували стан довкілля у різних регіонах України, вивчали проблеми забруднення водних ресурсів, ґрунтів, атмосферного повітря, розглядали питання біорізноманіття, природо-заповідного фонду, змін клімату та інші.


