Щирі вітання переможцям ХІV «Фестиваль студентської науки - 2025»!

 

Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень.

Дякуємо нашим захисникам і мирного неба нам усім!

 

Image
З 14 квітня по 14 травня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України проходив ХІV «Фестиваль студентської науки - 2025», приурочений до 127-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України та Дня науки.  
14 травня відбулося фінальне засідання — підведення підсумків фестивалю та визначення кращих студентських наукових гуртків університету. У засіданні взяли участь 119 учасників, зокрема представники 26 кращих студентських наукових гуртків Київського територіального центру, Бережанського, Ніжинського агротехнічних інститутів, Ірпінського, Бережанського, Ніжинського, Рівненського, Боярського, Мукачівського фахових коледжів, Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого, Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової.
Засідання відкрила проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності університету Оксана ТОНХА, яка привітала всіх учасників заходу, побажала миру, творчої і  плідної праці  та перемоги конкурсантам.
Image
Image
Image

Студентка агрономічного відділення  Ніколетта ЛІМБАХ ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»  разом  з наставником,  к.с.-г. наук Наталією ШАХНОВИЧ  також взяли участь  у цьому заході, де представити роботу студентського гуртка «Колос» та здобули призове місце.

Image
Image
 
Пишаємось нашими студентами!
Наші здобувачі освіти, всупереч труднощам, продовжують здобувати призові  місця на конкурсах та олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, не соромляться ставити додаткові питання й шукати авторитетні джерела інформації. А викладачі  коледжу їх  підтримують і допомагають своїм вихованцям у всьому!
Бажаємо їм і надалі бути у фарватері розвитку сучасної української науки!
Слава Україні!
 
Наталія ДОКТОР,
голова циклової комісії агроекологічних
та землевпорядних дисциплін