Виробнича практика: перший досвід студента-агронома

У здобувачів 4 курсу освітньої програми спеціальності 201 «Агрономія» ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» 22 вересня розпочалася 4-тижнева виробнича технологічна  практика, яка поступово підходить до завершення.
Image

Я, Ніколетта Лімбах, студентка агрономічного відділення  коледжу на даний час проходжу виробничу технологічну практику на базі фермерського господарства «Михайлик», яке розташоване в селі Пістрялово Мукачівського району Закарпаття.

Image
Цей період став надзвичайно важливим етапом мого професійного становлення.
Метою виробничої практики є забезпечення професійної технологічної підготовки майбутніх фахівців, набуття досвіду роботи за обраною професією.
Який же він перший серйозний виробничий досвід ?
Image

Мій вибір не є випадковим, адже фермерське господарство Михайлик, є прогресивно-сучасним в Закарпатському регіоні. Загальна площа господарства 343,6га, де виробничий напрямок – виноградарство та садівництво, а також посів зернових сільськогосподарських культур. Тут вирощують біля 5-ти сортів яблук (Фуджі, Голден) та 10-ти сортів винограду( Бянка, Мускат, Кабарне, Одеський, Сухолиманський, Солярій, Йоханістер).

Image

На підприємстві я ознайомилась з технологіями вирощування сільськогосподарських культур, проводила огляд фітосанітарного стану посівів, брала участь в обприскуванні посівів, зборі врожаю зернових культур, плодів яблук та винограду.

Image
Вдячна викладацькому складу агрономічного відділення за теоретичні знання та практичні навики, які я із впевненістю застосовую під час виробничої  технологічної практики у  найкращому фермерському господарстві Закарпаття.
Особлива подяка Івану Федоровичу Пауку, за надання такої можливості проходити свій перший виробничий досвід у ФГ «Михайлик».
 
 
Студентка агрономічного відділення
Ніколетта ЛІМБАХ