29 січня 2020 року відбулося чергове засідання циклової комісії агрономічних дисциплін, на якому обговорювались питання згідно плану роботи. Відкрила засідання голова циклової комісії Наталія Мигалівна Доктор, яка проаналізувала роботу викладачів за І семестр 2019-2020 н.р.

Завідувач відділення Ольга Микулаївна Гудзовата детально ознайомила присутніх з результатами успішності та якості знань студентів за цей період, їх активності та відвідуванням занять.

Голова циклової комісії звернула увагу викладачів на порядок проходження курсів підвищення кваліфікації згідно нових вимог. На засіданні затверджено графік проходження курсів підвищення кваліфікації викладачами циклової комісії у 2020 році та план роботи на колекційно- демонстраційному полі.
Наталія Доктор
