14 жовтня кожного року відзначається Всесвітній день екологічної освіти. Екологічна освіта — це ключ до формування свідомого суспільства, яке дбає про природу, розуміє наслідки своїх дій і прагне гармонії з довкіллям. Основна мета цього свята - зробити популярними екологічні знання та виховувати екологічну культуру людей. Значення екології неможливо переоцінити!
В рамках проведення тижня екологічної освіти та з метою популяризації професії фахівця-еколога на агрономічному відділенні викладачі Наталія ДОКТОР та Тетяна ДЗЯМКО провели екологічну інтелектуальну вікторину «Збережи довкілля», в якій взяли участь студенти І-ІІІ курсів спеціальності 101 «Екологія».
Зі вступним словом до присутніх виступила викладачка екологічних дисциплін Тетяна ДЗЯМКО, яка в своєму виступі відмітила, що основною метою екологічної освіти є формування екологічної культури окремих осіб і суспільства в цілому, формування навичок, фундаментальних екологічних знань, екологічного мислення і свідомості, що ґрунтуються на ставленні до природи як універсальної, унікальної цінності.