Новини Агрономічного відділення

ЕКОЛОГІЧНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВІКТОРИНА «ЗБЕРЕЖИ ДОВКІЛЛЯ»

14 жовтня кожного року відзначається Всесвітній день екологічної освіти. Екологічна освіта — це ключ до формування свідомого суспільства, яке дбає про природу, розуміє наслідки своїх дій і прагне гармонії з довкіллям. Основна мета цього свята - зробити популярними екологічні знання та виховувати екологічну культуру людей. Значення екології неможливо переоцінити! 
В рамках проведення тижня екологічної освіти та  з метою популяризації професії фахівця-еколога на агрономічному відділенні викладачі  Наталія ДОКТОР та  Тетяна ДЗЯМКО провели екологічну інтелектуальну вікторину «Збережи довкілля», в якій взяли участь студенти І-ІІІ курсів спеціальності 101 «Екологія».
Зі вступним словом до присутніх виступила викладачка екологічних дисциплін Тетяна ДЗЯМКО, яка в своєму виступі відмітила, що основною метою екологічної освіти є формування екологічної культури окремих осіб і суспільства в цілому, формування навичок, фундаментальних екологічних знань, екологічного мислення і свідомості, що ґрунтуються на ставленні до природи як універсальної, унікальної цінності.
Image

З етапами, правилами гри та завданнями вікторини знайомила студентів викладачка Наталія ДОКТОР.

Image

У вікторині брали участь 2 команди:  «Зелені серця» та «Екобум» (студенти І-ІІ курсів спеціальності «Екологія»). Сценарій вікторини містив 6  етапів, під час яких  члени команд давали відповіді на запитання, розгадували ребуси, екологічні анаграми,  відгадували рослину за її  історією та  описом,  складали екоколажі  про майбутнє, яке чекає  на людину при егоїстичному ставленні до навколишнього середовища та коротко їх презентували.

Image
Image
Image
Image
Етапи відбувалися по черзі, результати кожного етапу команд фіксували члени журі (Маргарита ТЯГУР, Ніколь КІРАЛЬ- студентки ІІІ курсу) в окремих бланках.
 
Image
В ході вікторини здобувачі освіти   розвинули  навички спілкування та роботи в команді,  вчились знаходити компроміси, спільно вирішувати проблеми та здоровій екологічній конкуренції між собою. Також в ході гри були використані і наскрізні лінії: екологічна безпека, громадянська відповідальність, здоров’я і безпека, підприємливість.
Захід пройшов  у дружній, веселій  та доброзичливій атмосфері.
Image

Бережімо довкілля разом — адже лише знаючи, можемо діяти відповідально!

Наталія ДОКТОР

 Тетяна ДЗЯМКО,

 викладачі агрономічного відділення

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy +38 050 692 27 81

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search