25 листопада 2025 року на агрономічному відділенні була проведена виховна година на тему: «Ні – насиллю над жінками!», присвячена Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Учасниками виховної години були студенти груп ЕКО-31, АГ-41 та ЗП-31 під керівництвом викладачів Ольги ГУДЗОВАТОЇ та Наталії ДОКТОР.

Пізнавально-виховною метою було: ознайомити дівчат-студентів, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні потерпають жінки всього світу; навчити їх розрізняти види насильства, давати їх характеристику, виховати людську гідність; навчити аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.


Наводили статистику по різних країнах світу «Топ 10 країн світу, де страшно народитися жінкою»

