Успішним підсумком осіннього семестру на агрономічному відділенні є зимова заліково-екзменаційна сесія

На агрономічному відділенні  в навчальних групах успішно завершилася зимова заліково-екзаменаційна сесія з всіх трьох спеціальностей: 101 Екологія, 201 Агрономія та 193 Геодезія та землеустрій. Здобувачі освіти, згідно графіку зимової заліково-екзаменаційної сесії, відповідально готувалися та складали іспити.

Image

У  навчальних групах других та третіх курсів відбулося по одному іспиту, де студенти показали хороші знання.

Image

У випускних групах  четвертих курсів  успішно пройшло по два екзамени, на яких майбутні фахівці продемонстрували високий рівень знань та практичних навичок у розв’язанні  практичних завдань, що містили білети.

Image
Студенти 2-4 курсів успішно здали екзамени та були переведені на наступний семестр. Бажаємо викладачам та студентам щасливих зимових свят, та успішного наступного навчального семестру!
 
 
 
Завідувачка агрономічним відділенням      Ольга ГУДЗОВАТА