На агрономічному відділенні в навчальних групах успішно завершилася зимова заліково-екзаменаційна сесія з всіх трьох спеціальностей: 101 Екологія, 201 Агрономія та 193 Геодезія та землеустрій. Здобувачі освіти, згідно графіку зимової заліково-екзаменаційної сесії, відповідально готувалися та складали іспити.

У навчальних групах других та третіх курсів відбулося по одному іспиту, де студенти показали хороші знання.

У випускних групах четвертих курсів успішно пройшло по два екзамени, на яких майбутні фахівці продемонстрували високий рівень знань та практичних навичок у розв’язанні практичних завдань, що містили білети.

Студенти 2-4 курсів успішно здали екзамени та були переведені на наступний семестр. Бажаємо викладачам та студентам щасливих зимових свят, та успішного наступного навчального семестру!
Завідувачка агрономічним відділенням Ольга ГУДЗОВАТА