На агрономічному відділенні освітній процес в ІІ семестрі, відповідно до наказу адміністрації фахового коледжу від 28.01.2026 р. №18, розпочато у дистанційному режимі. Через загрози, повітряні тривоги та енергетичну нестабільність акцент робиться на гнучкості та безпеці.
Дистанційне навчання – це форма навчання з використанням комп`ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та здобувачів освіти на різних етапах освітнього процесу і самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі.
Переваги дистанційного навчання:
-
актуальність;
-
гнучкість;
-
інтерактивність;
-
можливість одночасного використання великого обсягу навчального матеріалу будь-якою кількістю здобувачів освіти;
-
створення єдиного освітнього середовища, відсутність психологічних бар`єрів.