Участь у Aqua Fest стала важливим етапом у професійному становленні студентів-екологів. Захід не лише поглибив їхні знання, а й продемонстрував значення практичної діяльності у формуванні сучасного фахівця. Це стало ще одним доказом того, що обрання професії еколога є важливим і відповідальним кроком, адже саме від фахівців цієї галузі залежить збереження довкілля, раціональне використання природних ресурсів та екологічна безпека суспільства.
Отриманий під час заходу досвід сприятиме подальшому професійному зростанню студентів, формуванню їхньої екологічної свідомості, що є важливим кроком у підготовці кваліфікованих спеціалістів, здатних відповідати на сучасні виклики у сфері охорони навколишнього середовища.
Тетяна ДЗЯМКО