Студенти відзначили, що подібні навчально-пізнавальні поїздки сприяють кращому розумінню обраної професії та мотивують до подальшого навчання і дослідницької діяльності.
Щиро вдячні адміністрації Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та навчально-науковому інституту хімії та екології за проведені навчально-пізнавальні екскурсії, цікаві й змістовні програми, отримані нові знання та можливість ознайомитися з сучасними напрямами діяльності у сфері екології та водних ресурсів. Отриманий досвід є надзвичайно цінним для професійного становлення здобувачів освіти. Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю та реалізацію спільних ініціатив.
Тетяна ДЗЯМКО,
Наталія ДОКТОР,
викладачі фахових дисциплін