Карантин через COVID-19 не став перешкодою для реалізації планів відділення. Здобувачі вищої освіти та викладачі циклової комісії використовують всі можливості спілкування – телефон, скайп, Viber, Телеграм, електронну пошту. Використовуючи електронну пошту студентів, науково-педагогічні працівники відділення надсилають їм електронні підручники, відеоматеріали, лекції, презентації, методичні вказівки для підготовки лабораторних і практичних робіт, довідники для виконання розрахункових задач. Викладачі, спілкуючись зі студентами, інформують про розміщення лекційного матеріалу, дають завдання, оцінюють роботу студентів. На цикловій комісії агрономічних дисциплін було обговорено деякі моменти по удосконаленню дистанційного навчання на відділенні. По поточних питаннях виступили завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата та голова циклової комісії Наталія Доктор.
На завершення засідання циклової комісії агрономічних дисциплін, перед викладачами виступила Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, яка звернула увагу присутніх на наступні питання:
- детальної перевірки щоденників-звітів з переддипломної практики студентів випускних курсів;
- необхідність вчасного оформлення всієї навчальної документації;
- перевірка якості проведення занять в он-лайн режимі завідувачем відділення та головою циклової комісії;
- виконання навчальних планів за ІІ семестр студентами та викладачами.
Голова циклової комісії
Наталія Доктор