Проводяться весняні роботи по благоустрою території коледжу

Незалежно від того, що ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» знаходиться на карантині  у зв’язку з пандемією від  COVID-19, як і всі навчальні заклади України, територія  коледжу потребує постійного догляду і благоустрою. Так, кілька студентів-випускників  під керівництвом викладачів агрономічного відділення провели висадку хвойних порід рослин, кущів самшиту та  різноманітних квітів, адже карантин рано чи пізно закінчиться, а   прилегла територія навчального закладу має бути доглянутою та привабливою, як для студентів, викладачів так і для майбутніх абітурієнтів коледжу.

Image
Image

Постійно  проводиться скошування трави, санітарна обрізка  дерев, та обрізка зеленої огорожі з одночасним прибиранням  сміття та відмерлих решток рослин. Таким чином, ми чекаємо на завершення карантину, повернення студентів на навчання та на майбутніх абітурієнтів.

 

Завідувач агрономічним відділенням
Ольга Гудзовата