Незалежно від того, що ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» знаходиться на карантині у зв’язку з пандемією від COVID-19, як і всі навчальні заклади України, територія коледжу потребує постійного догляду і благоустрою. Так, кілька студентів-випускників під керівництвом викладачів агрономічного відділення провели висадку хвойних порід рослин, кущів самшиту та різноманітних квітів, адже карантин рано чи пізно закінчиться, а прилегла територія навчального закладу має бути доглянутою та привабливою, як для студентів, викладачів так і для майбутніх абітурієнтів коледжу.


Постійно проводиться скошування трави, санітарна обрізка дерев, та обрізка зеленої огорожі з одночасним прибиранням сміття та відмерлих решток рослин. Таким чином, ми чекаємо на завершення карантину, повернення студентів на навчання та на майбутніх абітурієнтів.
Завідувач агрономічним відділенням
Ольга Гудзовата