Згідно навчального плану проходження виробничої переддипломної практики студентами-випускниками агрономічного відділення спеціальності 201 «Агрономія» завершилося. Студенти проходили практику в кращих господарствах Закарпатської області, та дотримуючись умов карантину, отримували консультації по написанню звітів дистанційно. Звіти здавали як особисто, так і користуючись послугами відділень «Нової пошти», особливо ті студенти, які проживають у віддалених районах області. Викладачі агрономічного відділення, що керували практикою та надавали консультації, перевірили звіти та написали рецензії.

За період практики здобувачі вищої освіти набули досвід роботи за обраною спеціальністю, виконуючи в конкретному базовому господарстві функціональні обов'язки на посадах, наближених до агрономічних (помічник агронома, агроном відділку, агроном, головний агроном тощо).
Студенти 4 курсу агрономічного відділення захистили звіти-щоденники. За період практики поглибили і закріпили теоретичні знання та набули практичних навичок із спеціальності; набули уміння працювати в сільськогосподарському агроформуванні, досвіду організаційної роботи в колективі; ознайомилися з технологією вирощування сільськогосподарських культур, організацією виробництва. Під час захисту майбутні фахівці показали хороші знання з забезпечення професійної технологічної підготовки, досягнення вміння агроекономічно аналізувати систему землеробства та практично застосувати сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур.
Завідувач агрономічного відділення Ольга Гудзовата