Протягом двох тижнів троє студентів – випускників агрономічного відділення Павлович Віктор, Микита Олександр та Рогач Василь працювали в навчальному господарстві, проводячи фасадні роботи.


Майбутні фахівці аграрного сектору, за власної ініціативи, хотіли зробити свій внесок в зміцнення матеріальної бази навчального закладу, покращення умов перебування студентів агрономічного відділення під час практичних занять і навчальних практик. Підтримавши таку ініціативу, дирекція коледжу забезпечила всіма необхідними матеріалами для проведення таких видів робіт.


Тож, роботи завершені, студенти чудово впоралися із поставленими перед собою завданнями, за що ми їм дуже вдячні
Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата