Захист дипломної роботи бакалавра – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті.
12 червня 2020 року у міжкафедральній навчальній лабораторії відбувся публічний он-лайн-захист випускних бакалаврських робіт ОС «Бакалавр» спеціальності 201 «Агрономія» заочної форми навчання.
До складу екзаменаційної комісії увійшли:
Голова комісії: Анатолій Бикін – доктор сільськогосподаоських наук, професор, завідувач кафедри агрохімії та якості продукці рослинництва ім. О.І. Душечкіна.
Члени комісії:
Оксана Тонха – доктор сільськогосподарських наук, професор, декан факультету;
Григорій Демидась – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри кормовиробництва, меліорації і метеорології;
Григорій Подпрятов– кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика.
Секретар комісії: Тетяна Антал – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва.
Екзаменаційна комісія в повному складі, дотримуючись всіх правил карантину, розпочала свою роботу о 09.00 годині.
З вступним словом до студентів та комісії звернулася декан факультету, Тонха Оксана Леонідівна, зачитавши наказ ректора про склад екзаменаційної комісії, побажала студентам успішного захисту бакалаврських робіт, ознайомила студентів із регламентом проведення захисту та розпочала роботу екзаменаційної комісії.