В другому семестрі 2019 - 2020 навчального року, після завершення дистанційного навчання розпочалися перевідні екзамени у студентів зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» за ОС «Бакалавр» згідно складеного графіку.
09.06. 2020 р. відбувся іспит з дисципліни «Агрохімсервіс у плодоовочівництві» в групі БС-21 (викладач, к.с.г.н. Матієга О.О.) Студенти добре підготувались до іспиту. Вони добре засвоїли теоретичні знання та практичні навички з даної дисципліни.

12.06.2020 року успішно здали іспит студенти спеціальності «Садівництво та виноградарство» з предмету «Виноградарство» (викладач Бабіля Н.І.) в групі БС-21, де продемонстрували хороші знання з даної дисципліни.



19.06.2020 року в групі БС -11 зі спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» здавали іспит з дисципліни «Фітопаталогія» (викладач, к.с.г.н. Матієга О.О.). На письмовому екзамені студенти дотримувалися всіх правил поведінки під час карантину.

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата