На агрономічному відділенні ВП НУБіП «Мукачівський аграрний коледж» проходить пора збирання озимих зернових культур- озимого ячменю та озимої пшениці. В єдиному бажанні, убрати озимі зернові, об’єдналися під час літньої технологічної практики студенти третіх курсів рівня «молодший спеціаліст» та студенти-бакалаври в збиранні врожаю цього року.


Студенти агрономічного відділення під час літньої технологічної практики під керівництвом викладачів, вивчали технологію збирання врожаю озимих зернових, оптимальну температуру вологості зерна, підготовку, висушування та завезення зерна у склади, для подальшого зберігання врожаю.


Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата