31 серпня 2020 року відбулося чергове засідання циклової комісії агрономічних дисциплін. Відкрила засідання завідувач агрономічного відділення Ольга Гудзовата, яка наголосила на тому, що працювати прийдеться в нових умовах з дотриманням правил епідемічної безпеки, Наталія Доктор, голова циклової комісії агрономічних дисциплін ознайомила присутніх з питаннями, винесеними на порядок денний, а саме:

3.Обговорення та затвердження графіку взаємозаміни викладачів циклової комісії
4.Різне.

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата звернула увагу викладачів циклової комісії про необхідність підготовки методичних матеріалів до акредитації спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» ОС Бакалавр на належному рівні.
На завершення голова циклової комісії наголосила на дотриманні викладачами та студентами нових правил поведінки під час навчального процесу в умовах карантину.
Голова циклової комісії Наталія Доктор