Куратори груп агрономічного відділення запевнили всіх присутніх, що разом з студентами прикладуть максимум зусиль, щоб покращити показники успішності в поточному навчальному році.
Заступник директора з виховної роботи Іван Щур у своєму виступі підкреслив важливість дотримання всіх правил поведінки під час пандемії на covid-19 у навчальному процесі та при спілкуванні студентів на перервах. Виховний процес не обмежується тільки поведінкою студентів в аудиторіях коледжу, а проявляється в дотриманні режиму навчання та участі студентів в роботі громадських організацій.