Щоб підвести підсумки навчання та відвідування в навчальних групах за минулий навчальний рік на агрономічному відділенні було проведено загальні збори, в яких прийняли участь всі студенти навчальних груп, куратори та викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін.

Зі вступним словом виступила завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, в якому підкреслила актуальність спеціальностей 201 «Агрономія», 193 «Геодезія та землеустрій» та 101 «Екологія» на ринку праці та в суспільному житті, зробила аналіз відвідування та навчання за минулий 2019-2020 навчальний рік. Вона наголосила на недоліках в роботі відділення та накреслила шляхи покращення роботи. Особливої уваги було приділено питанням відвідування студентами занять.




На закінчення зборів агрономічного відділення, голова циклової комісії агрономічних дисциплін Наталія Доктор, побажала студентам успіхів у навчанні та нових творчих досягнень на шляху до здобуття професії…
Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата