До привітань долучилася і куратор групи Наталія Доктор. Вона підкреслила, що у кожного з них почалася дуже захоплююча дорога. Це початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. Наталія Михайлівна побажала студентам – наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а викладачам – мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя.
Щиро вітаємо у нашій згуртованій дружній сім’ї нове студентське поповнення! Бажаємо енергії, натхнення, легких сесій і високих професійних злетів!
Голова циклової комісії агрономічних дисциплін, к.с.-г.н.
Наталія Доктор