Виходячи із поточної епідеміологічної ситуації та згідно Правил прийому коледжу, 2020/2021 навчальний рік для студентів першого курсу ОС «Бакалавр» розпочався 1 жовтня.

Агрономічне відділення привітало нове поповнення – студентів 1 курсу, які вступили до ВП НУБІП «Мукачівський аграрний коледж» на спеціальність 203 «Садівництво та виноградарство».

Перед студентами – першокурсниками з теплими привітаннями виступила завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, яка побажала їм успішного навчання, цікавого, насиченого добрими справами й вагомими здобутками студентського життя та ознайомила присутніх з правилами внутрішнього розпорядку коледжу.

До привітань долучилася і куратор групи Наталія Доктор. Вона підкреслила, що у кожного з них почалася дуже захоплююча дорога. Це початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. Наталія Михайлівна побажала студентам – наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а викладачам – мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя.
Щиро вітаємо у нашій згуртованій дружній сім’ї нове студентське поповнення! Бажаємо енергії, натхнення, легких сесій і високих професійних злетів!
Голова циклової комісії агрономічних дисциплін, к.с.-г.н.
Наталія Доктор