Щиро вітаємо студентів 1 курсу спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» ОС Бакалавр

Виходячи із поточної епідеміологічної ситуації та згідно Правил прийому коледжу, 2020/2021 навчальний рік для студентів  першого  курсу  ОС «Бакалавр» розпочався 1 жовтня.

Image

Агрономічне відділення  привітало нове поповнення – студентів 1 курсу, які вступили до ВП НУБІП «Мукачівський аграрний коледж»  на спеціальність 203 «Садівництво та виноградарство».

Image

Перед студентами – першокурсниками з теплими привітаннями  виступила завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата, яка  побажала їм  успішного навчання, цікавого, насиченого добрими справами й вагомими здобутками студентського життя та  ознайомила присутніх  з правилами внутрішнього розпорядку коледжу.

Image

До привітань долучилася  і куратор групи Наталія Доктор. Вона підкреслила, що у кожного з них почалася  дуже захоплююча дорога. Це початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей.  Наталія Михайлівна побажала  студентам – наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а викладачам – мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя.

 

Щиро вітаємо у нашій згуртованій дружній сім’ї нове студентське поповнення! Бажаємо енергії, натхнення, легких сесій і високих професійних злетів!

 

Голова циклової комісії агрономічних дисциплін, к.с.-г.н.

Наталія Доктор