Обираючи тему виховної години, чи інформаційної лекції ми завжди міркуємо, що було би цікаво студентам віком 15-18 років, які питання їх турбують, та тем завжди є багато – це такі як: «Любов і дружба»; «Моє місце у суспільстві»; «Професія, яку я обрав» тощо. Цього року ми обрали найактуальнішу тему «COVID-19 – пандемія ХХІ століття» тому, що знаємо - наші вихованці практично не передивляються новини по телебаченню, а все більше перебувають у соціальних мережах, спілкуючись з друзями. Тож, метою нашого заходу було проінформувати студентів про небезпеку інфекційної хвороби, яка крокує світом, про шляхи її поширення, можливості запобігання захворювання та методи лікування, в разі якщо людина захворіла. Дуже важливо це знати, щоб зберегти життя і здоров’я і вести розмову про таку небезпечну пандемію ХХІ століття потрібно навіть в межах кількох навчальних груп агрономічного відділення.
Зі вступним словом на Інформаційній лекції на тему «COVID-19 – пандемія ХХІ століття» виступила Вікторія Кипила, яка навела статистичні дані по захворюванню у світі та в Україні, пояснила особливості захворювання та як суттєво пандемія на соvid-19 змінила життя всіх верств населення, які небезпеки несе захворювання для держави в цілому і для кожного з нас, тощо…
Про історію відкриття, будову вірусів, їх особливості життя та різноманіття повідомила всім присутнім Ольга Гудзовата. Вона продемонструвала кілька відео роликів з інформацією про види небезпечних вірусів, які були зареєстровані останніми роками у світі.