Захист курсових робіт з дисципліни «Плодівництво» студентів групи БС -21 агрономічного відділення ОС Бакалавр спеціальності «Садівництво та виноградарство»

Студенти  групи БС -21 агрономічного відділення ОС «Бакалавр» за спеціальністю 203 «Садівництво та виноградарство» ВПНУБІП «Мукачівського аграрного коледжу» захищали курсові роботи з дисципліни «Плодівництво» під керівництвом викладача агрономічного відділення Наталії Шахнович, к.с.г.н.
Image

Метою написання будь якого курсового проекту є отримання теоретичних знань та практичних умінь для вирішення поставленого завдання.

Студенти в своїх роботах використовували такі методи, як: спостереження за фенологічними фазами розвитку плодових культур в саду; порівняльна оцінка сортів; узагальнення отриманих даних; моделювання технології вирощування різних плодових культур; ранжування плодів за термінами дозрівання різних культур; розраховували необхідну кількість техніки та тари для збору урожаю; розраховували необхідну кількість посадкового матеріалу для закладання різних плодових насаджень; підбирали найбільш перспективні сорти та підщепи для умов Закарпаття, схеми посадки, формування крони, захист насаджень від шкідників та хвороб та робили висновки.

Захист відбувся на високому методичному рівні, студенти та викладачі задоволені отриманими результатами.

Викладач агрономічних дисциплін, к.с.г.н. Наталія Шахнович