15 грудня 2020 року відбулося чергове засідання циклової комісії агрономічних дисциплін, на якому обговорювались питання згідно плану роботи.

Відкрила засідання голова циклової комісії Наталія Доктор, яка ознайомила присутніх з порядком денним, а саме:
1.Про допуск студентів до зимової екзаменаційної сесії.
2.Заслуховування невстигаючих студентів 1-4 курсів.
3.Підготовка матеріалів до акредитації ОС Бакалавр спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».
- Інше.
Завідувач відділення Ольга Гудзовата звернула увагу кураторів навчальних груп на необхідності проведення інструктажу студентам на канікулах, а також ще раз ознайомила з порядком підготовки до ЗНО-2021.
Голова циклової комісії
Наталія Доктор