В групах ОС Бакалавр спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» згідно графіка, розпочалася зимова заліково-екзаменаційна сесія. Так, в групі БС – 21 студенти здали екзамен з дисципліни «Мікробіологія з основами вірусології» (викладач агрономічних дисциплін Гудзовата О.М.).Майбутні фахівці аграрного сектору, студенти другого курсу показали хороші знання та отримали позитиві оцінки.


Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата