26 жовтня 2023 року відбулося засідання методичної ради коледжу з порядком денним:
- звіт про навчально-методичну роботу циклової комісії відділення юридичних дисциплін за 2022-2023 н.р. – доповідач Магдалина Апшай;
- атестація педагогічних працівників коледжу у 2023-2024 навчальному році, рекомендації викладачам щодо особливостей атестаційної кампанії – доповідач Тетяна Дзямко.

Магдалина Михайлівна у своєму виступі повідомила про проведену роботу педагогами юридичного відділення. Робота циклової комісії спрямована на вдосконалення навчально-методичної бази, проведенні відкритих занять та позааудиторних заходів, написанні методичних розробок, участі викладачів та студентів у міжнародних конференціях. Велику увагу циклова комісія приділяє профорієнтаційній роботі та участі в педагогічних конкурсах. Як результат – викладачка відділення зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР 2023».

Методист коледжу Тетяна Дзямко проінформувала членів методичної ради про особливості організації атестації педагогічних працівників коледжу у 2024 році. Надала рекомендації викладачам щодо особливості атестаційної кампанії та підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.
Завідувачі навчально-методичним кабінетом